Gizlilik Politikası

Web sitesini (www.wfpumps.com) veya onun aracılığıyla sunulan reklamı yapılan hizmetleri veya Waterfall Pumps Manufacturing’i kullanarak, kullanıcı bilgilerinin bu Gizlilik Politikasında belirtilen şekilde işlenmesine ve şu anda değiştirilmiş Waterfall Pumps Manufacturing olarak kabul etmiş olursunuz. Waterfall Pumps Manufacturing gizliliğinize saygı duyar ve bizimle paylaşabileceğiniz kişisel bilgileri korumayı taahhüt eder. Bu Gizlilik Politikası, kişisel bilgilerinizi nasıl toplayabileceğimizi ve kullanabileceğimizi açıklamaktadır.

Waterfall Pumps Manufacturing, gizliliğinizin korunmasını sağlamayı taahhüt eder. Sizden bu web sitesini kullanırken tanımlanabileceğiniz belirli bilgileri vermenizi istersek, bunların yalnızca bu gizlilik bildirimine uygun olarak kullanılacağından emin olabilirsiniz.

Waterfall Pumps Manufacturing zaman zaman bu sayfayı güncelleyerek bu politikayı değiştirebilir. Herhangi bir değişiklikten memnun olduğunuzdan emin olmak için zaman zaman bu sayfayı kontrol etmelisiniz.

 

Ne Topluyoruz:

Aşağıdaki bilgileri toplayabiliriz:

İsim ve iş unvanı

E-posta adresi ve/veya telefon numarası/numaraları dahil iletişim bilgileri

Posta kodu, tercihler ve ilgi alanları gibi demografik bilgiler

Müşteri anketleri ve/veya teklifleriyle ilgili diğer bilgiler

Topladığımız bilgilerle ne yapıyoruz:

Bu bilgilere ihtiyaçlarınızı anlamak ve size daha iyi bir hizmet sunmak için ve özellikle aşağıdaki nedenlerle ihtiyaç duyuyoruz: Dahili kayıt tutma.

Bilgileri, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi geliştirmek için kullanabiliriz.

Verdiğiniz e-posta adresini kullanarak ilginç bulabileceğinizi düşündüğümüz yeni ürünler, özel teklifler veya diğer bilgiler hakkında periyodik olarak promosyon e-postaları gönderebiliriz.

Zaman zaman, pazar araştırması amacıyla sizinle iletişim kurmak için bilgilerinizi kullanabiliriz. Sizinle e-posta, telefon, faks veya posta yoluyla iletişim kurabiliriz. Bilgileri, web sitesini ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için kullanabiliriz.

 

Güvenlik

Bilgilerinizin güvenliğini sağlamayı taahhüt ediyoruz. Yetkisiz erişimi veya ifşayı önlemek amacıyla, çevrimiçi olarak topladığımız bilgileri korumak ve güvence altına almak için uygun fiziksel, elektronik ve yönetimsel prosedürleri uygulamaya koyduk.

 

Diğer web sitelerine bağlantılar

Web sitemiz, ilgilenilen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Ancak, sitemizden ayrılmak için bu bağlantıları kullandıktan sonra, o diğer web sitesi üzerinde herhangi bir kontrolümüz olmadığını unutmamalısınız. Bu nedenle, bu siteleri ziyaret ederken sağladığınız bilgilerin korunmasından ve gizliliğinden sorumlu olamayız ve bu tür siteler bu gizlilik bildirimine tabi değildir. Dikkatli olmalı ve söz konusu web sitesi için geçerli olan gizlilik bildirimine bakmalısınız.

İzniniz olmadıkça veya kanunen gerekli olmadıkça, kişisel bilgilerinizi üçüncü şahıslara satmayacağız, dağıtmayacağız veya kiralamayacağız. Kişisel bilgilerinizi, bunun olmasını istediğinizi bize söylemeniz halinde ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz üçüncü şahıslar hakkında promosyon bilgileri göndermek için kullanabiliriz.

Hakkınızda tuttuğumuz herhangi bir bilginin yanlış veya eksik olduğunu düşünüyorsanız, lütfen en kısa sürede info@wfpumps.com adresine yazın veya bize e-posta gönderin. Yanlış olduğu tespit edilen bilgileri derhal düzelteceğiz.

 

Bilgi Güvenliği

Waterfall Pumps Manufacturing, müşteri bilgilerinizi yüksek standartlarda bilgi güvenliği ile işlemeyi taahhüt eder. Kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerinize erişimi, size ürün veya hizmet sağlamak için bu bilgileri bilmesi gereken çalışanlarla sınırlandırıyoruz. Kamuya açık olmayan kişisel bilgilerinizi korumak için federal düzenlemelere uygun fiziksel, elektronik ve prosedürel güvenlik önlemleri alıyoruz.

Parolanızı isteyen, e-posta yoluyla hassas hesap bilgilerini vermenizi isteyen veya https://www.wfpumps ile başlamayan bir URL'ye sahip bir web sitesine bağlantı veren herhangi bir e-posta veya diğer iletişim, yetkisiz ve şüpheli olarak ele alınmalı ve Waterfall Pumps Manufacturing’e ve yetkililere derhal bildirilmelidir.

 

Veri Güvenliği

Waterfall Pumps Manufacturing, yetkisiz erişimi önlemek, veri doğruluğunu korumak ve bilgilerin doğru kullanımını sağlamak için makul ve güncel güvenlik yöntemleri kullanır. İnternet veya herhangi bir kablosuz ağ üzerinden hiçbir veri aktarımının güvenli olduğu garanti edilemez ve bu nedenle Waterfall Pumps Manufacturing, kullanıcının WPM’ e ilettiği bilgilerin güvenliğini sağlayamaz veya garanti edemez ve kullanıcı bunu riski kendisine ait olmak üzere yapar.

Waterfall Pumps Manufacturing, 18 yaşın altındaki kişilere yönelik değildir ve bu tür kişilerden bilinçli olarak çevrim içi veya çevrim dışı bilgi toplamaz. Bir ebeveyn veya vasi, çocuğunun kendi rızası olmadan Waterfall Pumps Manufacturing'e kişisel olarak tanımlanabilir bilgiler sağladığından haberdar olursa, Waterfall Pumps Manufacturing’den (web sitesinden) bizimle iletişime geçmelidir.

Bu Gizlilik Politikası ile ilgili veya bundan kaynaklanan herhangi bir yasal işlem veya takibat, B.A.E.'deki mahkemelerde veya mahkemelerde karara bağlanacaktır.

Waterfall Pumps Manufacturing, Web Sitesinde güncellenmiş politikalar yayınlayarak bu Gizlilik Politikasını zaman zaman değiştirebilir.

 

WATERFALL YÖNETİMİ